FB6007 Buhar Tanklı Ütü

FB 6007  Teknik Bilgiler

5 bar – 150gr

naturelife fb6007 tanklı ütü itransform

(Güçlü ve sürekli buhar çıkışı sayesinde açamayacağınız kırışıklık yok…)

Hızlı su ekleme

( 1,2lt şeffaf su tankı size uzun bir ütüleme zamanı sunuyor.. Diyelim ki su bitti ve daha ütü yapmaya devam etmeniz gerekiyor!! Hiç sorun değil hemen su ekleyin ve devam edin.. hiç durmadan 8 saat ütü yapma imkanı sunan Nature Life FB6007 kazanlı ütü hayatınıza inanılmaz bir kolaylık sunacak..)

60sn hazırlanma

( Ütünüzü prize taktınız ve düğmesine bastınız.. dakikalarca beklemenize gerek yok… sadece 60 saniye’de çalışmaya hazır hala geliyor.. Diğer kazanlı ütülerle kıyasladığınızda hazırlanma süresi 3 kat daha hızlıdır..)

Anadolium yanmaz, yapışmaz taban

( Nature Life FB6007′ ye özel Anadolium taban sayesinde koyu kumaşlarda parlama derdine bir son vereceksiniz.. Ütü bezi kullanmanıza gerek kalmadan siyah , lacivert gibi koyu renkli kumaşlarda parlama yapmadan mükemmel ütüleme yapabileceksiniz.. Anadolium taban sayesinde baskılı tişört veya pullu kıyafetlerinizi zarar vermeden ütüleyebileceksiniz.

Akıllı ütüleme


Diğer markaların 1000TL’ye satılan akıllı ütüleme sistemini Nature Life FB6007 standart olarak sizlere sunuyor.. Nature Life kazanlı ütünüzü sadece 2 nokta ile 3 nokta arasında bütün kumaşlarda kullanabilirsiniz. Artık her kumaş cinsinde ayrı ısı ayarı yapmanıza gerek kalmadan tek ısı ayarında ütü yapabileceksiniz. Ek olarak üzerinde bulunan diğer ısı ayar düğmesi ile kuru ütü yapabilme imkanı da elinizin altında..
 

Kireç önleyici reçine sistem

Türkiye de eşi ve benzeri olmayan kireç engelleyici reçine sistemi sayesinde ütünüzü maksimum seviyede kalitesiz suların verdiği zarardan korur. Bilindiği gibi reçine profesyonel su yumuşatma sistemlerinde kullanılan bir malzemedir ve bu malzeme sularda bulunan kireç ve kloru arıtmaya yarar. Reçinenin diğer önemli özelliği sadece 1 çay kaşığı tuz ile temizlenebilir olmasıdır. Yılda bir kez bir bardak suya 1 çay kaşağı tuz ekleyip karıştırılır ve reçine kapsülü içine bırakılır. 8 saat sonra reçine kapsülü temiz su ile durulanır ve tekrar kullanılmaya hazır hale gelir.

Sürekli buhar

Nature Life FB6007 çalıştığı andan kapandığı ana kadar sürekli ve değişmez bir performansla buhar vermeye ve kaliteli ve konforlu bir ütü yapmanızı sağlar.

Fiyat

490 TL

 

satınal_naturelife naturelife_video naturelife_iletişim