Su Arıtma Cihazı Neden Kiralanmalı ?

Su Arıtma Cihazı Kiralama Sistemi Nedir ?

Su Arıtma cihazı Kiralama sistemi sizi yüksek maliyetler ödemekten kurtaran ve sizi Tüketici olarak koruma altına alan bir sistemdir. Ürün hizmet vericiye ait olduğu için ABONE olarak kalındığı sürece garanti altındadır ve her türlü bakımı ve filtre değişimleri ücretsiz yapılır.

Naturelife su arıtma cihazı kiralama sisteminin farkı nedir ?

Birçok önemli farkı vardır ancak biz Bunları üç başlık altında topluyoruz.

1- Teknoloji

Türkiye’de 3. Nesil Su Arıtma cihazı kullanan ilk ve tek firmayız. Naturelife 3. Nesil su arıtma cihazları çeşme suyunuzda bulunan tüm AĞIRMETAL, BİYOLOJİK CANLILAR, KOKU, TAT ve zararlıları yok eder. Çeşme suyunu temizleme esnasında kaybettiği tüm mineralleri içeriğinde bulunan doğal magma taşları ve meyve ve bitki karbonları ile yeniler ve doğanın size sunduğu en sağlıklı suyu verir. Üzerinde bulunan LCD ekrandan suyunuzun TDS değerini, Alkalitesini takip edebilirsiniz. Filtre değişim zamanlarını size hatırlatır. Filtre değişimi, zamanında yapılmaz ise kendini kapatır. Su sızıntısı olursa sensörleri vasıtası ile bunu tespit eder ve cihazı kapatır. Oluşan arızaları LCD ekranda gösterir ve kendi kendini onarır. Her gün filtrelerini temiz su ile yıkar. Şebeke su basıncı düşer ise motorunu devreye sokar ve suyun akış kuvvetini hep sabit tutar.

2-Güven

Naturelife Su Arıtma Firması, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ABONELERİNDEN BAĞLAYICI SÜRE TAAHHÜTÜ ALMIYOR . Türkiye’de Abonelik sistemi ile çalışıp Tüketiciyi en az iki yıl zorunlu olarak sistem içerisinde tutmaya çalışmayan tek firmayız. İster 30 gün Abone olarak kalın ister 10 yıl. Dilediğiniz Zaman hiç bir ceza ödemeden Abonelikten ayrılabilirsiniz. Biz kendimize ve markamıza güveniyoruz.

Uluslararası NSF (Uluslararası Halk Sağlığı ve Güvenliği) WQA (Dünya Su Örgütü ) CE ( Avrupa Kalite Standartları) T.C Sağlık Bakanlığı sertifikalarına sahibiz.

3- Uygun Fiyat

Naturelife su arıtma cihazını kiralayan Aboneler, damacana su kullanmaya devam eden tüketicilere göre çok karlıdır. Basit bir hesap yapalım…

4 kişilik bir evde sadece içmek için en az ayda 3 damacana su kullanıldığını düşünürsek ve sağlığımız için birazda kaliteli bir damacana markası seçersek…

Aylık damacana su maliyeti şöyle oluyor ; 4 Damacana x 23 TL = 92 TL 

Aslında %99.9 her tüketicinin yaptığı büyük bir hatadan bahsederek konuya devam etmek gerekir… Sizde eminiz ki çeşme suyu ile yemek ve çaylarınızı yapıyorsunuz. Ancak bu yapılan hata gayet büyük kanserojen bir hata… Temiz bir göl düşünün sıcak ve kurak bir dönemde kuruduğunda neye dönüşür ? BATAKLIĞA !  işte evinizdeki suyu kaynattığınızda da temiz su buharlaşıyor ve geriye ise buharlaşa mayan ağır metaller , tortular yani göldeki gibi pislikler kalıyor. Bu yüzden sağlıklı olan, temiz su ile yemeklerimizi ve içeceklerimizi hazırlamaktır.

Peki maliyeti ne olur ?

4 Kişilik bir ailede Yemek ve çay gibi içecekler için kullanılan su miktarı günlük ortalama 7 Litre dir.

Aylık olarak hesaplamak istersek ;

7 Litre x 30 Gün = 210 Litre su kullanılıyor demektir.

Bu rakamı da bir damacana suya (19 Litre) Bölersek ; 210 Litre / 19 Litre = 11 Damacana su yapar.

Bu durumda aylık maliyet ; 11 Damacana x 23 TL = 253 TL

Hem içmek için hem de yemek ve çay için Aylık maliyet  = 253 TL dir.

Naturelife su arıtma kiralayan aboneler ise ayda sadece 71 TL Öder. Ayda 182 TL kar yılda ise 2184 TL . Bu rakamları on yıllarla çarpa bilir ve bir araba parasına ulaşabilirsiniz.

Abonelik ücretleri ve diğer bilgiler için TIKLAYINIZ…