Su Arıtma Kiralama

Nature Life Su Arıtma Abonelik Sisteminin Farkı Nedir?

Nature Life Su Arıtma Sistemleri Sizlere güvenilir ve kaliteli su sunmak için her parçası ileri teknoloji ile üretilmiştir. Kullanılan tüm parçalar NSF onaylı ve T.C Sağlık Bakanlığı tarafından test edilmiştir. Arıtma sonunda elde edilen sağlıklı ve taze suyun içeriğinde bir çok faydalı mineralin olduğu Hacettepe Üniversitesi Laboratuvarların da yapılan test ile de onaylanmıştır.
Artık sağlıklı ve taze içme suyunuzu zahmetsizce evinizdeki musluktan içebileceksiniz..
Şişe şişe bayat ve plastik ambalajlarda  suyu evinize ve iş yerinize taşımadan ! Kirli plastik damacana suları evinize sokmadan Bütçe dostu uygulamalarımız ile aylık makul abonelik ücretleri ödeyerek sağlıklı suya ulaşabileceksiniz.
Yıllık filtre değişimleri ve tüm diğer bakımları ücretsiz olarak bizim tarafımızdan yapılacak…
Taahhütsüz abonelik sistemi sayesinde kendinizi hep güvende hissedeceksiniz. Dilediğiniz sürece abone olarak kalabilir veya Dilediğiniz zaman iade edebilir siniz. Üstelik üç yıla kadar devamlı Nature Life su arıtma sistemini kiralayarak kullanan tüm aboneler ödedikleri tüm abonelik ücretini ürünün perakende fiyatından düşerek ürünü satın alabilir.

ABONELİK SİSTEMİ

Seçtiğiniz cihaza göre sadece aylık 70 TL den başlayan abonelik ücretleri ödersiniz. Ekstra bir cihaz yatırımı yapmanıza gerek  kalmaz.
Nature Life teknisyenleri filtre değişim döngülerine göre sizi düzenli olarak ziyaret eder. Filtre değişimleri için ekstra bir ücret ödemezsiniz
Abonelik süreniz boyunca ürünlerin periyodik bakımları ve filtre değişimleri Nature Life tarafından yapılır.
Cihazlarınızın kullanımı hakkında ve aklınıza takılan her konuda 7/24 Çağrı Merkezimiz aramalarınızı bekler.
Nature Life aboneleri diledikleri kadar abone kalabilir veya abonesi oldukları cihazı sonradan satın alabilirler. Abonesi oldukları cihazlar sınırsız olarak Nature Life güvencesi altındadır.

naturelife_videonaturelife_iletişimnaturelife_referans