Hakkımızda

Nature Life bir Feba Group markasıdır. 1996 yılında kurulan Feba Group, 1998 Yılında Türk Philips AŞ. İle çalışmaya başlamış, buhar kazanlı ütü ve su arıtma cihazlarının Türkiye’de tek yetkili satıcısı olarak görev almıştır. 2008 yılına kadar Türk Philips AŞ. İle yapılan çalışma sonucunda edindiği yüksek tecrübe ve güven ile kendi markasını oluşturma kararı alan Feba Group 2008 yılından itibaren Dünyada kendini kanıtlamış üretici firmalar ile antlaşmalar yaparak  kendi markası altında üretimler yaptırmaya başlamıştır. Zaman içerisinde kendi ARGE çalışmalarını yapmaya başlayan  Feba Group kendi teknolojisini hayata geçirmek için  Türkiye içinde ve dışında hem kendi Fabrikasında hem de Antlaşma ile bağlantı kurduğu fabrikalarda üretim yapmaya başlamış ve hali hazırda devam etmektedir.

naturelife_fabrika_gorseli

Başlıca Üretim Konuları;

  • Ütü masaları
  • Çamaşır Kurutmalığı
  • Su Arıtma Cihazları
  • Buhar Kazanlı Ütüler
  • Buharlı Temizlik Cihazları
  • Görsel Işık Sistemleri

Feba Group, Nature Life ailesinin bir üyesi olan tüm mevcut ve potansiyel müşterilerini kar maksimizasyonun üstünde tutan ve her zaman müşteri memnuniyetini ön sıraya koyan bir felsefe ile hareket etmektedir

MİSYONUMUZ, Çevresel kaygılara saygı duyarak , en rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmak ve sonrasında teknik desteği en hızlı şekilde vermektir.

VİZYONUMUZ, markamızın anlamına uygun olarak daha sağlıklı bir gelecek için çevre dostu üretim koşulları oluşturmak ve doğaya zarar vermeyen ürünler üreterek Tüketicilerin bugününü ve yarınını güvence altına almaktır.

About

Feba Ltd. Corporation has been established in 1996 in Ankara, the capital city of Turkiye. Feba has been active for 14 years in the market as the exclusive distributor of Türk Philips Co. Steam Generator irons, water treatment systems and ironing board. After 14 years, as a common decision of all partners we have assessed that water treatment sector in Turkey would be one of most prospective sector and we have determined our main field of activity as Household Water Treatment Devices. In 2006 we registered our trade mark “Nature Life” and start OEM production of household water treatment devices of our own in China and South Korea. Nature life especially has concentrated on and developed reverse osmosis systems and currently dealing with both retail and wholesale of the devices. Our wholesales are realized over 286 dealers that work actively in water treatment sector in 82 province of Turkiye. Retail sales are done over internet, through virtual shops that have millions of visitors everyday.