Tezgah altı / Ev

3. Nesil Akıllı Tezgah altı ev tipi Ters Ozmos su arıtma sistemi. LCD ekran IC kontrol ünitesi ve pompa desteği vardır. LCD ekran üzerinde filtre değişim zamanı, suyun kalitesi ve olası tüm sistemsel hataları yazılı görsel ve sesli olarak aktarır. Günlük filtre bakımlarını düzenli olarak kendi kendine yapar.

Tezgah altı / İş yeri

Tezgah altı iş yeri tipi Ters ozmos su arıtma sistemi. Elektrik ve pompa kullanmaz su basıcı ile çalışır. Yüksek su kapasitesi sayesinde iş yerleri için idealdir. Kapalı kasa sistemi ve kompak yapısı ile tezgah altında yer kaplamaz. 5 basamaklı filtre sistemine sahiptir.

Sebil

Sıcak soğuk Ters Ozmos su arıtma sebili. İş yerleri ve evler için uygundur. 5 litre su kapasitesi; Soğuk su 3,1lt sıcak su 2lt. Daewoo kopresör ve 5 basamaklı filtreleme. Şık tasarım ile kullandığınız her yere şıklık katar.

Tezgah üstü sebil

Sıcak soğuk Ters Ozmos su arıtma sebili. İş yerleri ve evler için uygundur. 5 litre su kapasitesi; Soğuk su 3,1lt sıcak su 2lt. Daewoo kopresör ve 5 basamaklı filtreleme. Şık tasarım ile kullandığınız her yere şıklık katar.

Su Arıtma Kiralama & Abonelik Sistemi

Taahhüt YOK ! Ücretsiz Bakım ve Filtre Değişimi Var...

Neden Su Arıtma Kiralamak Daha Avantajlı ?

Binlerce Lira Cihaz Bedeli Ödemek YOK!! Yüksek Maliyetli Servis Ücretleri YOK!!

Evde Arıtılan Su da, Evde yapılan yemek kadar güvenilirdir!

Evinizin konforunda musluğunuzdan sağlıklı ve temiz su içmeye ne dersiniz? T.C Sağlık Bakanlığı, NSF-Uluslar arası Sağlık Kuruluşu , WQA- Water Quality Association, CE ve Hacettepe Üniversitesi tarafından test edilmiştir.

Sertifikalarımızı İnceleyin

Plastik Ambalajlar Sağlıksızdır. Paranızı çöpe atmayın!

İnsan ve çevre sağlığının en büyük düşmanı olan plastik atıklar, kanser ve bir çok hastalığın nedenleri arasındadır. Kaynağını bilmediğiniz, temizliğinden emin olmadığınız ambalajlarda evinize su taşımayı bırakmaya ne dersiniz?

Türkiye Ambalajlı Su Raporu!

Yıllık Bakım ve Filtre Değişim Ücretlerini hiç düşünmeyin.

Nature Life Su Arıtma Cihazını kullanırken maliyeti yüksek servis ve sarf malzeme fiyatlarından endişe etmenize gerek yok ! Tüm filtreler ve diğer tüm sarf malzemeler ücretsiz olarak ömür boyu bizim tarafımızdan değiştirilecek.

Su Arıtma Teknolojisi

Taahhüt vermeden dilediğiniz süre ile Abonemiz olabilirsiniz.

Hiç bir Taahhüt almadan siz değerli Abonelerimize en iyi teknolojiye sahip Nature life su arıtma cihazını kiralamaktayız. Dilediğiniz süreye kadar abone olabilir, dilediğiniz zaman iade edebilir veya satın alabilirsiniz.

Abonelik Sistemi

TEKNOLOJİ

Türkiye’de 3. Nesil Su Arıtma cihazı kullanan ilk ve tek firmayız.

Naturelife 3. Nesil su arıtma cihazları çeşme suyunuzda bulunan tüm AĞIRMETAL, BİYOLOJİK CANLILAR, KOKU, TAT ve zararlıları yok eder. Daha Fazla Bilgi için Tıklayın…

Daha Fazla Oku

EN İYİ FİYAT

Türkiye'de En İyi Fiyat, en iyi su arıtma garantisi veren tek firmayız.

Naturelife su arıtma cihazını kiralayan Aboneler, damacana su kullanmaya devam eden tüketicilere göre çok karlıdır. Basit bir hesap yapalım…

Daha Fazla Oku

GÜVEN

Türkiye'de bir ilk ! Taahhüt yok ! Sözleşme İptal Cezası Yok !

Nature Life Su Arıtma,  Abonelerinden Taahhüt almadan, ücretsiz filtre değişimi ve sınırsız Tüketici memnuniyeti garantisi ile çalışmaktadır…

Daha Fazla Oku